وبلاگ

مجموعه مطالب وب‌سایت

تست کرونا

 

تست های معمول کرونا که در حال حاضر تست PCR میباشد، تستی نسبتا گران و زمان بر است. راهکار ما استفاده از تستی کم هزینه تر و سریع تر است. با استفاده از دستگاه های RDSS در کمتر از یک دقیقه نتیجه درگیری بدن خود با انواع ویروس را روی مانیتور مشاهده میکنید. نتیجه تست در 3 حالت منفی، مشکوک و مثبت قرار میگیرد. همچنین هزینه تست های ما بیش از 50% از تست های معمول کرونا ویروس ارزان تر میباشد و بسته به تعداد نفرات مورد تست بین 200 تا 350 هزار تومان میباشد.

همین حالا با ما تماس گرفته و ثبت درخواست نمایید تا در کمترین زمان ممکن تست شما را انجام دهیم.

مزایای دستگاه تست کرونا RDSS:

  • انجام تست و مشاهده نتیجه آن در کمتر از 1 دقیقه
  • استفاده از پراب های یکبار مصرف برای هر تست با هزینه مناسب که در نهایت هزینه هر تست را تا 50% نسبت به تست های معمول PCR کاهش میدهد. لازم بذکر است که در توسعه و تولید این پراب ها از فناوری نانو استفاده شده است.
  • قابل حمل بودن دستگاه و استفاده آسان
  • قیمت مناسب دستگاه در مقایسه با سایر تجیهزات آزمایشگاهی

تست کرونا توسط متخصصین و با تجهیزات کامل انجام میشود و شما اطمینان خواهید داشت که هیچگونه خطری شما را تهدید نخواهد کرد. چرا که تمامی تجهیزات و متخصصین پیش از حضور در محل توسط دستگاه های مه ساز بطور کامل ضدعفونی شده و سپس به انجام تست مبادرت می ورزند.

ناب کلینیک

روش عملکرد دستگاه‌ مه‌پاش ناب‌کلینیک

در اینجا می‌توانید شیوه عملکرد و طرز کار دستگاه مه‌پاش را مشاهده کنید. شعاع پاشش این دستگاه بیشتر از ۱۰ متر است که بیانگر کارآیی و سرعت فوق‌العاده این دستگاه است.
 
طرز کار دستگاه را ببینید:
 
 
 

نمایش عملکرد دستگاه را در یک محیط کارگاهی و صنعتی ببینید:

 

 

اشتراک خبرنامه الکترونیک ناب کلینیک!

اولین کسی باشید که اطلاعات جدید و به روز را به دست می‌آورید.

Please insert your API key for mailchimp.

خدمات مشتری

تماس بگیرید: ۲۲۳۹۸۸۴۳-۰۲۱

شنبه - چهارشنبه: ۸ تا ۱۶
پنجشنبه: ۸ تا ۱۲
جمعه : تعطیل

فرستادن ایمیل:

برگه‌ها و پیوندها

از ما بخواهید

دسترسی سریع

Image

ناب‌کلینیک

ناب کلینیک، یک مرکز تخصصی جهت ارائه خدمات، تأمین، توزیع و فروش تجهیزات و لوازم بهداشتی در زمینه مراقبت و ضدعفونی و آفت‌زدایی محیطی در حوزه‌های مختلف است..