ضدعفونی منزل و محل کار ناب کلینیک

در شیوه های معمول ضدعفونی منزل و محل کار، محلول مورد نظر بصورت مایع بصورت مستقیم روی سطح پاشش میشود. محلول مورد استفاده در این روش های نیز یا پایه الکل است مثل اتانول و یا پایه کلر است مثل آنولیت. ولی در عمل این شیوه ها کارایی بسیار پایینی دارند. چرا؟

  • پاشش مستقیم محلول یا باید در حجم بالایی انجام شود تا اطمینان حاصل کنیم که تمام سطوح مورد نظر ما را پوشش داده است که در این صورت موجب خیسی کامل این سطوح میشود و یا بصورت جزئی که در اینصورت راندمان ضدعفونی پایینی خواهد داشت. سطوح پارچه ای مثل مبل، فرش ها و صندلی ماشین ها در این روش با خطر آسیب مواجه هستند. محلول های پایه الکل و پایه آب میتوانند براحتی ایجاد آسیب در بافت و الیاف این سطوح کنند.
  • با نگاهی تصاویر بزرگنمایی سطح اشیا مشاهده خواهیم کرد که این سطوح بر خلاف ظاهرشان ناهمواری های بسیار زیادی دارند. پاشش مستقیم محلول مایع به هیچ عنوان نمیتواند این اطمینان را ایجاد کند که 100% سطح مورد نظر آغشته به مایع ضدعفونی شده است.

  • مقدار مایع ضدعفونی مورد نیاز برای ضدعفونی منزل و محل کار در این روش ها بسیار بالاست. برای اطمینان از پوشش کامل سطوح در صورتی که از جنس چوب یا فلز باشند نیازمند حجم بسیار بالای محلول هستیم. از طرفی آغشته شدن کامل سطح به مواد ضدعفونی میتواند سبب خوردگی و رنگ رفتی در سطوح فلزی و از دست دادن کیفیت و باد کردگی در سطوح چوبی شود.

راهکار ما استفاده از خدمات ضدعفونی منزل و محل کار ناب کلینیک است؟

تفاوت این روش با شیوه های سنتی ضدعفونی در چیست؟
در خدمات ضدعفونی ناب کلینیک متخصصین مجرب با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مه پاش اقدام به ضدعفونی محیط میکنند. دراین شیوه محلول ضدعفونی پایه آب در دستگاه مه پاش تبدیل به بخار سرد شده و سطوح را ضدعفونی میکند. بر خلاف پاشش مستقیم محلول روی سطوح که میتواند ایجاد خوردگی و خرابی تجهیزات را بهمراه داشته باشد، بخار سرد هیچگونه اثر مخربی روی سطوح نخواهد داشت. از طرفی محلول مورد استفاده در خدمات ضدعفونی منزل و محل کار ناب کلینیک طبق فرمولاسیون سازمان جهانی بهداشت و پایه آب است. تنها محلولی که قابلیت تبدیل به بخار سرد را بدون ایجاد حساسیت و خطرات تنفسی داراست. محلول های پایه الکل و پایه کلر که توسط سایر خدمات دهندگان استفاده میشوند در صورت تبدیل به بخار میتوانند ایجاد مشکلات شدید تنفسی نمایند.
از طرفی این شیوه 6 برابر موثرتر از پاشش مستقیم محلول بصورت مایع است. چرا که مایع ضدعفونی بخار شده براحتی 100% سطح مورد نظر را پوشش داده و این اطمینان را میدهد که هیچ آلودگی روی سطح باقی نمانده است.

ماندگاری روی سطوح

تمام آنچه در مورد ماندگاری مواد روی سطوح به میزان چند روز به شما اعلام میشود نادرست است. سطح ضدعفونی شده ظرف 24 ساعت مجددا مشابه قبل امکان جذب آلودگی را خواهد داشت. مهم نیست از چه محلولی استفاده شود. مخصوصا محلول های پایه الکل که براحتی در دمای محیط تبخیر میشوند. محلول های پایه کلر نیز اثر طولانی مدت تری نسبت به الکل دارند. محلول پایه آب خدمات ضدعفونی ناب کلینیک بدلیل پوشش کامل سطح اندکی بیشتر از شیوه های سنتی ماندگاری دارند. ولی ما به هیچ عنوان توصیه نمکنیم که روی ماندگاری چند روزه آنها حسب کنید. بنابراین به ادعاهای کذب در این مورد به دیده شک و تردید بنگرید. زمان ماندگاری اعلام شده توسط ناب کلینیک با وجود تمام موارد گفته شده نهایتا 24 ساعت است. هرچند که بعلت ماندگاری مواد در نهایت میزان جذب آلودگی های ویروسی کاهش خواهد یافت.

سریع و اقتصادی

سرعت بسیار بالاتر با مصرف بسیار کمتر مایعات ضدعفونی در روش ضدعفونی ناب کلینیک یکی دیگر از مزیت های خدمات ماست. شما با هزینه ای بسیار کمتر از سایرین میتوایند درخواست ضدعفونی بدهید. قدرت بسیار بالای دستگاه های مه پاش با پاشش چند متری و تبدیل مایع ضدعفونی به بخار باعث شده تا ظرف مدت بسیار کوتاهی عملیات ضدعفونی با مصرف کمتر مواد ضدعفونی انجام پذیرد.

میزان مصرف مواد ضدعفونی در خدمات ضدعفونی ناب کلینیک تا یک چهارم روش های سنتی بوده و بنابراین قیمت نهایی را بسیار اقتصادی میکند. اگر محل زندگی شما تا 100 مربع است میتوانید فقط با صرف 150 هزارتومان حرفه ای ترین خدمات ضدعفونی کرونا را دریافت نمایید.* این مبلغ برای شیوه های سنتی حدود 3 برابر میباشد.

همین الان درخواست ضدعفونی خود را ثبت کنید. کارشناسان ظرف کمتر از 30 دقیقه جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

*هزینه ایاب و ذهاب بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

تست کرونا و ضدعفونی منزل و محل کار بصورت همزمان

شما میتوانید همزمان درخواست تست کرونا و ضدعفونی منزل و محل کار خود را ثبت نمایید. همکاران ما همزمان اقدام به گرفتن تست سریع کرونا با استفاده از دستگاه تست سریع RDSS و ضدعفونی محیط با استفاده از دستگاه های مه پاش پیشرفته و محلول پایه آب خواهند کرد.