خدمات ضدعفونی کرونا

کرونا و لزوم ضدعفونی مستمر محل کار و خانه…

همه ما این روزها با ضدعفونی منازل، محل کار، سطوح ماشین و حتی مشاعات ساختمان مواجهیم و بخشی از روزمرگی ما شده اند. به استناد آمار حضور یک فرد آلوده بیش از 1 ساعت در یک محیط سربسته میتواند خطر ابتلای افراد را تا 80% افزایش دهد. همچنین همه ما کمابیش با تیمار و پرستاری از بیماران کرونایی مواجه شده ایم و همواره ضدعفونی محیط هایی که این بیماران در آن حضور داشته اند برای ما چالش برانگیز بوده است. پزشکان و متخصصان سازمان بهداشت جهانی همواره تاکید بر ضدعفونی مستمر خانه و محل کار ما داشته است.

در حالت عادی ما این کار را با پاشش مستقیم محلول های پایه الکل و پایه کلر انجام میدهیم. محلول های پایه کلر در واقع همان ترکیبات وایتکس و آب میباشند. محلول های پایه الکل نیز شامل درصد مشخصی، معمولا 70% الکل هستند. کاری که علاوه بر زمانبر بودن برای سلامتی ما نیز میتواند خطراتی بهمراه داشته باشد

مضرات روش های سنتی ضدعفونی کرونا کدام اند؟

محلول های پایه کلر بشدت برای سلامتی مضر بوده و ایجاد خورندگی در سطوح و پوست بدن انسان میکنند. از طرفی استفاده ممتد از محلول های پایه الکل نیز مشکلات تنفسی و پوستی، علی الخصوص مشکلات خشکلی پوست را بهمراه دارند. علاوه بر تمامی این موارد پاشش مستقیم مواد ضدعفونی روی سطح و لباس ها ایجاد خیسی و لک کرده و در صورت استفاده از محلول های پایه کلر خوردگی و از بین رفتن لوازم را بهمراه خواهد داشت.

راهکار خدمات ضدعفونی کرونا ناب کلینیک چیست؟

در خدمات ضدعفونی ناب کلینیک ما از پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی مه ساز بهره میبریم. دستگاه هایی که با کمک برق یا بنزین، محلول ضدعفونی را به مه تبدیل کرده و با پاشش آن در محیط تمام محیط و سطوح را بطور کامل ضدعفونی و از ویروس کرونا عاری می نمایند. مزیت های اصلی این روش عبارتند از:

 1. تبدیل محلول ضدعفونی به مه و در نتیجه پوشش کامل مناطقی که دسترسی به آنها مشکل است، مثل درز سطوح، دریچه فن های تهویه، دریچه کولر ماشین و …
 2. استفاده از محلول پایه آب با فرمولاسیون سازمان بهداشت جهانی، بدون ایجاد حساسیت و خشکی پوست، بدون خوردگی سطوح و سازگار با محیط زیست.
 3. انجام بسیار سریع تر ضدعفونی نسبت به شیوه های سنتی بعلت حجم بالای مه تولید شده در دستگاه و طول پاشش بالا و پرفشار
 4. هزینه بسیار کمتر بدلیل حجم پایین تر محلول مصرف شده.

نحوه انجام خدمات ضدعفونی کرونا چگونه است؟

پس از ثبت درخواست از طریق فرمی که در پایین این صفحه تعبیه شده و یا تماس با کارشناسان ما، ظرف 24 آینده متخصصین ما با تجهیزات کامل اعم از لباس مخصوص ایزوله، ماسک فیلتردار و پاپوش های استریل به محل مورد نظر اعزام و کار ضدعفونی را با دستگاه های مه ساز به انجام میرسانند.

هزینه خدمات ضدعفونی با دستگاه مه ساز چقدر است؟

هزینه خدمات بسته به متراژ و نوبت های ضدعفونی میباشد که هنگام ثبت درخواست باید توسط مشتریان قید شود.

 • تا 100 مترمربع
 • بین 100 تا 200 مترمربع
 • 200 متر به بالا
 • سازمان و ارگان ها، بیمارستان ها، مهد کودک و مدارس
 • متری 3000 تومان
 • متری 2700 تومان
 • متری 2200 تومان
 • تماس بگیرید!